Oğluma-Doğum-Günü-Mesajları

Oğlunuzun doğum gününde onu mutlu edecek en güzel kutlama sözlerini, doğum günü mesajlarını sayfamızda derledik. Beğendiğiniz sözleri ister sosyal medya hesaplarınız da paylaşabilir yada güzel bir hediyenin yanında hediyenizi süsleyen güzel bir sözle anlam kazandırabilirsiniz. Sizinde paylaşmak istediğiniz sözler varsa sayfamıza yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Güneş kadar parlak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun Biricik Oğlum

Ayakta duracak halim yokken, hayatta kalacak nedenlerim var benim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun canım oğlum.

Evlat vardır anne babayı canından bezdirir. Evlat vardır anne babanın yüzlerini hep gülümsetir. Tıpkı senin gibi güzel oğlum. Sen bizleri her zaman güldürdün, hiç üzmedin. Yüce Mevla’mda senin yüzünü hep güldürsün. Nice güzel senelerin olsun.

Sen benim güneşim, ayım, yıldızım, gecem gündüzüm, her daim sol yanımda mutluluğumsun. Sen benim yüzümdeki gülümseme, bakışlarımdaki ışıltısın. Sen benim biricik canım oğlumsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Öyle bir hayatın olsun ki, geriye dönüp baktığın zaman hiç keşke demeyeceğin bir geçmişin olsun. Hayatında her şeyin tam, mutluluğun daim olsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Bana dünyanın en güzel kokan çiçeklerin kokusunu değil, bana dünyanın en pahalı parfümlerinin kokusunu değil, bana sadece oğlumun kokusunu getirin obana yeter rüzgar. Doğum günün kutlu olsun sevgili oğlum.

Sağlıklı ve mutlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle. Sevgi dolu nice mutlu senelere güzel oğlum.

Benim aslanımın bugün doğum günü, doğduğu gün bizleri çok mutlu etmişti. Kendi de her zaman çok mutlu olur inşallah. Aslanım doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında mutlulukların olsun. Doğum günün kutlu olsun evladım.

Sen gönlümün prensin, hem herkesi kendine hayran bırakan aslan oğlumsun. Aslanımın doğum günü kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Doğum Günün Kutlu Ömrün Sağlıklı ve Uzun Olsun Canım Oğlum.

Oğluma Resimli Doğum Günü Mesajları

Anneden-Oğluna-Doğum-Günü-Mesajı
Oğluma-Doğum-Günü-Mesajı
Oğluma-Doğum-Günü-Pasta-Yazısı-Sözleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here