Rüyada-Kedi-Görmek

Hayatımızın anlamı sevgili dostlarımızı günlük yaşamımızda olduğu gibi rüyamızda da görebilmekteyiz. Peki tabirleri nelerdir? Neye işarettir? Yazımızın devamında rüyalarımıza giren canlı dostlarımızın ne anlama geldiğini okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Görmek Ne Demektir?

Rüyada kedi görmek düşmana işarettir. Etrafımızda ki insanlara karşı tedbirli olmalıyız. Rüyada kedi görmek kişinin çocuk sahibi olacağına işarettir. Rüyayı görenin çocuğu var ise çocuğunun huysuzluk çıkaracağına işarettir. Ayrıca rüyada kedi görmek iki yüzlü insanlarla karşılaşacağına işarettir. Rüya sahibinin dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüya sahibinin en yakınından bir vefasızlık göreceğine işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin başka biri tarafından da işlerinin kolaylaşacağı bir yardım alacağı anlamına gelmektedir. Vefasızlık gördüğü olayı başka biri tarafından toparlanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir sürece gireceğine işarettir. Aile ve iş yaşamının tehlikeli bir sürece gireceğine işarettir. Rüya sahibinin bu konularda dikkatli ve sakin kalması önemlidir. Sakinlik ve azim sonrasında tüm sıkıntılarından kurtulacaktır. Uzunca bir süre sabırlı olması beklenmektedir.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, Rüya sahibinin üzüntülü bir olay yaşayacağına işarettir. Bu üzüntülü olayın ne olduğunu bile anlayamadığı bir döneme girecektir. Kalbinin sesini dinleyip sıkıntının ne olduğunu çözecektir. Uzunca bir süre sükunetini koruyacaktır.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek rüya sahibinin kendisiyle barışık bir hayat yaşayacağına işarettir. Kalbinden tüm olumsuzlukları atıp herkesten uzakta sakin bir hayat yaşayacaktır. Kendini hiç olmadığı kadar seveceğine işarettir.

Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek bolluk ve berekettir. Rüya sahibinin yapmış olduğu iyiliklerin karşılığını alacaktır. Rüya sahibin yardımsever biri olduğuna ve insanlara yardımı ile anılacağına işarettir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here