Rüyada-Altın-Görmek-Ne-Anlama-Gelir

Rüyada altın görmek hayra da şerre de delalet eder. Rüyada altın görmek rüya sahibi için gam ve kedere işaret etse de bazen sevinç ve mutluluğa delalet eder. Rüyada görülen altının miktarına, şekline (bilezik, küpe, yüzük ) bakarak farklı yorumlar yapılır.

Rüyada Altın Bulmak

Rüyasında altın bulan kişi bir derdin içine düşer. Rüyada altın görmek pek hayra yorulmaz genelde insan için dert ve sıkıntıyı işaret eder. Yalnız bazende kişinin eline geçecek olan ganimet ve hayır ile de yorumlanır. Rüyada bulunan altın külçe ise rüya sahibi maddi açıdan zarara uğrar. Ummadığı yerden para kaybeder. Bulunan altın eski işlenmiş sikke yada paralardansa kişinin mutlu olacağına sıkıntısından kurtulacağına işarettir. Altın bilezik bulup taktığını gören ise kişinin bir meslek sahibi olacağına, güzel yerlerden iş teklifleri geleceğine, mirasa konacağına işarettir.

Rüyada Altın Toplamak

Rüyasında altın topladığını gören kişiyi bol kısmetli günler bekliyor demektir. Altın toplamak farklı yerlerden kişiye ulaşacak hayırlara işaret olup güzel bir kazanca delalet eder. Rüya sahibinin uzun süredir devam eden sıkıntılarının biteceğine yeni ve mutlu başlangıçlar yapacağına işarettir.

Rüyada Altın Çalmak

Rüyada altın çaldığını gören kişi ganimet elde eder. Borcu varsa kısa sürede öder, hastalığından kurtulur, eli bollaşır, karşısına kısmetler çıkar ve hayırlı bir kişiyle evlenir. Altın çaldıktan sonra bozdurduğunu gören kişi ise zor günlerinde birlerinden yardım göreceğine, yeni bir işe girerek ihtiyacını karşılayacağına delalettir.

Rüyada Altın Almak

Rüyada altın aldığını görmek kişinin menfaat,yarar, kazanç elde edeceğine, işinde kar yağacağına, malının artacağına, girdiği işte başarılı olup önünün açılacağına işarettir. Rüyada sevdiği bir kişiden altın aldığını gören, o kişiden bir hayra nail olur. Kuyumcudan altın aldığını gören, yeni bir işe gireceğine yada işi büyütmek için bir adım atacağına ama tereddütlü bir adım atacağına işin sonunda da bol kazanç elde edeceğine işarettir. Satın alınan altın külçe ise bazı kazançlar için çok gayret göstereceğine, başka insanlardan yardım görerek sıkıntılarından kurtulacağına delalettir. Eğer altın bilezik aldığını görürse evliliğe yada büyük bir mal elde edeceğine işarettir. Altın küpe aldığını gören ise güzelliğe, hayırlı faydalı ilme, güzel övgü ve iltifatlara işarettir. Altın gerdanlık ise büyük bir şeref ve itibar kazanacağına delalettir.

Rüyada Altın Takmak

Rüyada altından yapılmış ziynet eşyaları takmak rüya sahibi için hayırlıdır. Altın bilezik taktığını gören kişi evlenir yada meslek sahibi olur. Altın küpe ise Kişinin güzelliğine ayrıca hayırlı sözler duyacağına iltifata mashar olacağına delalettir. Beşi bir yerde görüp taktığını gören ise Allah’ın emri olan namaz ibadetini tam yapıyor demektir. Çeyrek aldın taktığını görmek ise küçük iyilikler göreceğine işarettir.

Rüyada Altın Bilezik, Küpe ve Kolye Görmek

Rüyasında altın bilezik gören kişi özellikle kadınsa evleneceğine, kısmetlerine işarettir. Altın bilezik ayrıca miras ve meslek ile tabir edilir. Küpe gören kişi, zarif bir yapısının olduğuna güzel bir çehresinin olduğuna, hoş sözler duyacağına işarettir. Kolye yada gerdanlık ise erkekler için büyük bir şeref ve mertebeye, kadın için evliliğe delalet eder. Gerdanlık bazende kişinin hacca gideceğiyle yorumlanır.

Rüyada Cumhuriyet Altını ve Çeyrek Altın Görmek

Rüyada görülen cumhuriyet altını bazen kişiye sıkıntıların büyüyerek geleceğini, iyice daralacağına işarettir. Çeyrek altın ise küçük sıkıntılara delalettir. Ayrıca Cumhuriyet altını kişiye birikimlerinin güzel bir şekilde değerlendireceğine ve maddi kazanç elde edeceğine işarettir. Cumhuriyet altınlarından gerdanlık yaptığını gören kişi izdivaç yapacağına işarettir. Çeyrek altın bazende küçük hayırlara gebedir.

Rüyada Çuvalla Altın Görmek

Rüyada çuvalla altın gören kişi için bir çok iş imkanı var demektir. Her biride kendisi için hayırlı bereketli olacak demektir. İster çuvalla olsun ister başak bir şeyin içinde toplu altın görmek kişiye gelecek olan menfaate delalet eder.

Rüyada Altın Saklamak

Rüyasında altın sakladığını gören kişi kazanmış olduğu malları etrafındaki insanlardan uzak tutar. Onlardan gelebilecek tehlikelerden korkar. Ayrıca kişide öz güven eksikliğini de gösterir. Kendisine has olan bazı halleri yada becerileri insanlara gösteremez. Bundan dolayı kendisini hep geri planda hisseder.

Rüyada Altın Yeri İşaret Edildiğinin Görülmesi

Bu rüya, kişi için hayra delalettir. Kişinin bir kazanca davet edildiğini, malını bereketlendirecek işler yapması için tavsiye alacağına, hayırlı bir kısmete delalet eder. Altın yerini işaretleyen kişi unutmamalı ki işaret koyduğu yerde kendisini bekleyen bir hayırda olabilir. Toprağın bol mahsül vereceğine, değerli bir maden olduğuna vb. şeylerin burada bulunması ihtimaldi.

Rüyada Topraktan Altın Çıkarmak

Rüyasında topraktan altın çıkardığını gören kişi el emeğiyle helal para kazanacağına ve kazancının bereketli olacağına, yüzünü güldüreceğine işaret olur. Topraktan çıkarılan altın kişinin sabrını ve bu sabrın sonuncunda istediğine kavuşacağına da delalettir. Ayrıca çıkan altına göre de yorum farklılık içerebilir. Yüzükse evliliğe, küpe ise rahatlığa mertebeye ve şöhrete, bilezik ise evliliğe mesleğe yorumlanır. Çok fazla altın çıkarmışsa dünya hayatında hiç bir yönden maddi sıkıntı çekmeyeceğine rahat bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyada Altın Bozdurup Paraya Çevirmek

Rüyasında altın bozduran kişi sıkıntılarını hafifleteceğine, ummadığı yerlerden menfaat göreceğine işaret olup elinin rahatlayacağına delalettir. Yalnız altını bozdurduktan sonra aldığı para demir ise kişinin sıkıntısının devam edeceğine, ailesiyle arasına bir soğukluk gireceğine; kağıt paraysa bu işin kendisine ve ailesine hayrı getireceğine delalet eder.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here