Rüyada-Civcic-Görmek-Ne-Anlama-Gelir

Rüyada civciv görmek genelde hayırlı haber, kısmet, evlat, bol rızık, yeni iş, evlilik gibi bir takım hayırlı olaylara işarettir. Yalnız rüyada görülen civcivin sayısına göre, rengine göre, ölü yada diri olduğuna göre farklı yorumlar mevcuttur. Sarı ve beyaz civcivler; güzel ve müjdeli haberlere, siyah civciv ise kötü habere , başa gelecek musibete işarettir. Ölü civciv ise kişinin emeğinin boşa gideceği, kendisi için hayırlı olan bir şeyin son bulmasına işarettir.

Rüyada Sarı Civciv Görmek

Rüyada sarı civciv görmek, kişi için güzel yorumlanır. Zira sarı civciv müjdeli habere, hamile bayanlar için hayırlı evlada, bol ve bereketli kazançlara, muradın hasıl olmasına delalettir. Sarı civciv genelde evlat ile yorumlanır, bundan dolayı rüyada görülen civcivin hali nasılsa evladının da hali öyledir. Civciv enerjik, kıpır kıpır ise kişinin evladı da öyle olacak demektir. Civciv hasta, üzgün ise evlat da o denli hasta ve üzgündür.

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıktığını Görmek

Rüyasında yumurtadan civciv çıktığını görenin muradı hasıl olur, emeline ulaşır, emeklerinin karşılığını görür. Yumurtadan civcivin çıkması kişinin sabrının da bir göstergesidir. Rüya sahibi sabrının sonunda güzel sonuçlar elde edecektir. Yalnız yumurtadan çıkan civcivler siyahsa kişi için beklemediği yerlerden zarar göreceğine, para kaybedeceğine ve hayırsız evladının olacağına işarettir.

Rüyada Civciv Satın Almak

Rüyasında civciv satın aldığını gören birisi murat ettiği şeylere emek harcayarak ulaşacaktır. Böyle bir rüya gören kişi gayretlerinin neticesini alacak, huzur ve mutluluğa erecektir. Yanlız alınan civcivler siyah ise kişinin haram olan bir yere emek harcadığını, kazancına haram karıştığını, kendi eliyle kendisini tehlikeye ve zarara attığını gösterir.

Rüyada Civciv Öldürmek

Rüyasında civciv öldürdüğünü gören kişi, kendisine gelecek olan hayrı, kendi elleriyle engeller. Kişinin yanlış karar vermesi, bencilce hareket etmesi, ailesiyle sıkıntı yaşaması ve çocuklarından uzaklaşmasına işarettir.

Rüyada Civciv Ölüsü Görmek

Rüyasında civciv ölüsü görmek, kişinin murat ettiği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, beklentilerinin boşa çıkacağına, ailesiyle özellikle de evlatlarıyla arasının açılacağına delalettir. Hatta evladının vefatı bile söz konusudur. Rüyada görülen siyah civcivin ölüsü ise bunun tam tersidir. Kişinin düşmanından kurtulduğuna, sıkıntılarının bittiğine, çocuklarıyla aralarında ki problemlerin sona erdiğine işarettir.

Rüyada Civcive Yem Vermek, Beslemek

Rüyasında civcivlere yem vermek veyahut onları beslemek kişinin sorumluluk sahibi birisi olduğuna ve kendisine emanet edilene sahip çıktığına delalettir. Özellikle bu kişi ailesine karşı gereken önemi göstermekte ve onlara emek harcamaktadır. Ayrıca bu rüya kişinin beklentileri için, olmasını istediği şeyler için yapmış olduğu emeği gösterir.

Rüyada Civciv Sevmek

Rüyada civciv sevdiğini gören, mutluluğa ve sevince ulaşır. Ailesiyle özellikle de çocuklarıyla aralarında ki bağ kuvvetlenir, muhabbetleri artar. Civciv sevmek kişinin evladı olacağına da işarettir. Eşi hamile ise sevecen mutlu bir çocuk dünyaya getirir. Eğer sevdiği civciv siyah ise kişinin yanlış kişileri dost edindiğine, evlatlarından bir kötülük göreceğine, büyük bir zarara uğrayacağına, tabiri caiz ise sırtından bıçaklanacağına işarettir.

Rüyada Tavukların Yanında Civciv Görmek

Tavukların yanında civciv görmek, kişinin ailesine sahip çıktığını, birlikte hareket ettiklerini, huzurlu bir aile ortamının olduğunu gösterir. Civcivler şayet siyah ise kişinin ailesinde sıkıntılar olduğunu, evlatların düşmanca hareket ettiklerini gösterir.

Rüyada Civciv Kovalamak

Rüyada civciv kovalamak kişiye gelecek olan bir hayrı kendi elleriyle engellemesidir. Şayet yakalamak için kovalıyorsa emeğinin arkasından koşan, rızık peşinde olan bir insan olduğuna delalettir. Kendinden uzaklaştırmak için kovalıyorsa kendisine hayırlı olan , faydası olan bir takım olaylara sırt çevirecek ve mağdur olacaktır.

Rüyada Civciv Kaybetmek

Rüyada kaybedilen civciv, kişinin başına gelecek olan hayrın, müjdenin, kazancın yok olmasıdır. Kişi girmiş olduğu bir işte zarar görebilir, işinde sıkıntılar yaşayabilir, evleneceği insanla arası açılabilir, yıllardır biriktirdiği kazancını bir anda kaybedebilir, kısacası ummadığı yerlerden zarar görür. Ayrıca evladıyla problem yaşayabilir, onlardan uzaklaşır veyahut evladı vefat edebilir. Siyah civcivin kaybedilmesi ise kişinin başında olan bir dertten kurtulması rahata ermesidir.

Rüyada Birden Fazla Civciv Görmek

Rüyada çok sayıda civciv görmek, kişi için bir çok hayırlı habere delalettir. Rüyada görülen çok sayıda civciv, rüya sahibinin elde edeceği kazanca, yeni dostlara, çok sayıda çocuğa delalettir. Civcivler beyaz ve sarı ise kişi için o denli müjdeli habere, kısmete, murada işaret olup siyah civciv ise o denli sıkıntılara, belalara işarettir.

Rüyada Siyah Civciv Görmek

Rüyada siyah civciv görmek hayırsız işlerin peşinden koşulduğuna ve hayır gelmeyecek işlerle zaman harcandığı anlamı taşımaktadır. Siyah civciv elde edilen kazancın haram mal yada hakkız kazanılan para olarak ta yorumlanmaktadır. Bazen de aile içerisinde çocuklarınızla yaşayacağınız tatsız olaylar ve tartışmalara da yorumlanabilmektedir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here