Rüyada-Yılan-Görmek

Rüya’da yılan görmek bir çok anlamla yorumlanmakta olup genelde düşman ve kötülüğe işarettir. Rüyada görülen yılanın rengine göre, görüldüğü yere göre farklı yorumlar bulunmakla beraber genelde pek iyi yorum bulunmamaktadır. Yılan soğuk kanlı, sinsi, zararlı ve saldırgan bir hayvan olduğu için güzel bir yorumu yoktur. İşte yılan görmek ile ilgili bazı yorumlar…

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek düşmana, ihanete, musibete, zarara ve belaya işaret eder. Ayrıca rüyada görülen yılan saltanata, azamete, evlat ve zevceye de işaret eder. Kişinin rüyasında gördüğü yılana göre yorum farklılık içere bilir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, yılan kesmek, yılan yakmak yada yılanı taşla ezmek kişinin düşmanına galip geleceğine büyük bir menfaat kazanacağına işaret eder. Rüyada öldürdüğü yılanın etini toplayan yada derisini eline alan kişinin eline para geçer. Yılanın eti, derisi, kemiği, mal ile yorumlanır.

Evde Yılan Öldürdüğünü Görmek

Evin içinde öldürülen yılan çok yakın bir akrabanın düşmanlığının bittiğine delalet eder. Yahutta ailesinden kiminle arası bozuksa düzeleceğine işaret eder. Kişi yatak odasında yada yatağında bir yılan öldürüyorsa eşiyle arsı düzelir veya bekarsa evliliğine mani olan kişilerin düşmanlığının bittiğine delalet eder.

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada kendisini yılanın soktuğunu gören düşmanından zarar görür. Özellikle yakın akrabalarından, aile efratlarından zarara uğrar. Rüyada yılanın kendi kendini soktuğunu görmek, düşmanının tuzağının bozulacağına kendisine zarar geleceğine işarettir. Rüyasında önündeki yılanın başka birisini soktuğunu görmek, karşısındakini sözleriyle inciteceğine yada ona gelen bir zarara göz yumacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması kişinin başına bir musibetin geleceğine işaret eder. Yılan ısırması düşmandan gelecek bir zarara, kazaya, dost yada akrabalardan gelecek bir fesatlığa, maddi bir zarara uğrayacağına işaret olur.Rüyasında yılanın ısırmak için saldırdığını ama ısırmadığını gören, düşmanının tuzağını güvenli bir şekilde atlatır. Korku ve endişeden uzak olur.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyasında yeşil yılan gören, dostundan ahbabından zarar göreceğine ihanete uğrayacağına işaret eder. Ayrıca yeşil yılan din düşmanlığına delalettir. Yeşil bir yılanın yanında dolaştığını görmek, kendisini dinden uzaklaştırmak isteyen dostlarının olduğuna delalettir. Yeşil yılanın ısırması ise kişinin haram olan şeyleri yaptığına, büyük kötülük işlediğine delalettir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada görülen siyah yılanın farklı yorumları vardır. Rüyada siyah yılan kişinin malının, itibarının, servetinin artacağına işaret eder. Ayrıca siyah yılan güçlü bir düşmana da işaret eder. Siyah yılan büyükse, düşmanının güçlü ve kuvvetli olduğuna küçükse zayıf olduğuna işaret eder. Siyah yılan kişinin karşısına büyük sorunların çıkacağına, bazende kişinin haram bir yoldan zengin olacağına özellikle şans oyunlarında yada kumardan para kazanacağına işaret olur. Siyah yılanın sokması yada ısırması kişinin maddi boyutta zarara uğrayacağına veyahut güçlü bir düşmandan fenalık göreceğine işaret eder.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyasında küçük yılan gören kişinin düşmanları zayıf demektir. Ayrıca küçük yılan, çocukla da tabir olunur. Çocuğundan bir zarar göreceği yada çocuğunun birilerine zarar vereceğine delalet eder. Bir yerde bir sürü küçük yılan görmek orada bir kavganın çıkacağına yada o yerin sahipleri arasında bir husumet çıkacağına işarettir. Küçük yılanları öldürdüğünü gören kişi, düşmanlarının kinini büyümeden bertaraf ettiğine delalettir. Ağzında küçük yılanlar gören kişi büyük bir iftira yada gıybet ettiğine bundan dolayı günaha girdiğine işaret olur. Tabağında yada sofrasında küçük yılan gören, kazandığı paranın haram olduğuna veyahut sofrasında bir çok kişinin gözü olduğuna, sofra sahibinin kötülüğünün istendiğine işaret olur.

Rüyada Çift Başlı Yılan Görmek

Rüyada iki başlı yılan görmek, farklı düşmanların aynı amaç doğrultusunda bir araya gelerek rüya sahibine zarar vermek istediklerini gösterir. Çift başlı yılan düşmanın güçlü ve büyük olduğunu gösterir. Ayrıca çift başlı yılan rüya sahibinin vereceği bir kararın yanlış olacağına ve başına büyük bir musibet açacağına işaret eder. Rüyasında çift başlı yılan öldürdüğünü gören düşmanlarından ve onların kurduğu tuzaktan emin olur. Çift başlı yılanın sokması ise kişinin büyük bir zarara uğrayacağına maddi açıdan sıkıntı yaşayacağına aynı anda farklı belaların başına geleceğine işaret eder.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada görülen su yılanı bazı durumlarda hayra yorumlanırken, bazı durumlarda da şerre yorumlanır. Yalnız su yılanı sinsi bir düşmana ve yapacaklarının ise gizli kapaklı olduğuna işaret eder. Dost bilenen insanlara dikkat edilmesi gerekir. Su yılanını öldürmek ise sinsi düşmanı ortadan kaldırmak demektir. Yapacaklarından güvende olur.

Rüyada Yılan Yemek

Rüyasında yılan eti, derisi, kemiği yediğini gören kişi düşmanına galip gelmiş demektir. Ayrıca yılanı çiğ yerse düşmanının malına zarar geleceğine, pişmiş olarak yerse düşmanının malına sahip olacağı ve ganimet elde edeceğine işaret olur.

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyasında renkli yılan gören kişi karakteri değişen ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir düşmana işaret eder. Düşman olup olamadığı bile belli etmeden kişiye zarar verir. Renkli yılanın kendisini ısırdığını gören ummadığı bir yerden zarar görür. Renkli yılanı öldürdüğünü gören ise düşmanının bütün tuzaklarını bertaraf eder.

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada birçok yılan görmek kişinin bir çok düşmanının olduğuna, yılanları gördüğü yerde ise büyük bir husumet, tartışma çıkacağına ve bu tartışmada tek başına kalacağına işaret eder. Yılanları öldürdüğünü gören bu tartışmadan yada olaydan kurtulacağına başına bir bela gelmeyeceğine işaret eder. Yılanların hep birlikte saldırdığını görmek ise düşmanlarının hepsinin kendisine savaş açacağına başının belaya gireceğine işaret eder.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyasında yavru bir yılan gören kişi güçsüz, zayıf bir düşmanla yorumlanır. Yavru yılan güç kazanmamış zarar verecek duruma gelmemiş, kini nefreti artmamış bir düşmanla yorumlanır. Yavru yılanı öldürmek düşmanı yetersiz ve zayıf bir durumda ortadan kaldırmak demektir.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada çıngıraklı yılan görmek sinsi ve çok tehlikeli bir düşmanla yorumlanır. Düşmanın vereceği zarar çok büyük olacaktır. Sadece düşmanla yorumlamak doğru olmayıp kişinin başına gelecek olan bir zarar, mal kaybı yada kazaya işaret eder. Çıngıraklı yılanı öldürmek büyük bir beladan kurtuluş anlamına gelir. Çıngıraklı yılan tarafından sokulması ise başına büyük belaların geleceğine işaret eder.

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyasında yılan beslediğini gören düşmanıyla barış yapar. Arlarında sulh gerçekleşir. Kin ve nefretleri biter. Yılan beslemek düşmanın, rüya sahibine muhtaç olacağına,rüya sahibinin yeni arkadaşlıklar kuracağına delalet eder.

Rüyada Uzun Yılan Görmek

Rüyada uzun yılan görmek, düşmanın tehlikeli olduğuna ve rüya sahibine büyük zarar vereceğine işarettir. Uzun yılan düşmanın uzun bir süredir düşmanlık yaptığına yada düşmanlık beslediğine işaret olup güçlü ve sinsi bir düşman olduğuna işaret eder. Uzun yılanı öldürmek düşmanın kötülüklerinden korunmaya, ısırılmak yada sokulmak ise düşmanın zararına uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyasında yılandan korktuğunu gören kişinin bazı korkularının olduğu ve bunlardan kaçtığı ayrıca düşmanlarından çekindiği ve hakkını savunamadığı şekilde yorumlanır. Yılandan korkarak kaçarsa, düşmanından bir belanın geleceğine işarettir.

Rüyada 3 Tane Yılan Görmek

Rüyada üç yılan görmek, rüya sahibinin başına farklı sıkıntıların geleceğine, kişinin bu sıkıntılardan mağdur olacağına ve zor zamanlar geçireceğine işarettir. Düşmanlarına dikkat etmeli, kişiye zarar vermek için birleşebilirler, yolculuğa çıkacaksa dikkatli olmalı, parasını bir yere yatırıyorsa yada bir işe giriyorsa iyi araştırmalı.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, düşmanın güçsüz ve zayıf olduğuna işarettir. Beyaz yılan kişinin başına gelecek olan sıkıntıların basit olduğunu, bunları çabucak atlatacağına delalettir. Beyaz yılan tarafından sokulması, küçük belalara işaret olup beyaz yılanı öldürmek ise güçsüz bir düşmanı ortadan kaldırmak demektir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here